איזה אחסון הכי מתאים לאתר וורדפרס? או מה הצעת אחסון אתר וורדפרס הטובה ביותר?

בתור אחד שמתעסק הרבה עם אתרי וורדפרס, שואלים אותי המון  – איזה אחסון הכי מתאים לאתר וורדפרס? או מה הצעת אחסון אתר וורדפרס הטובה ביותר? אני אישית ממליץ על אחסון אתר וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר שקיימת היום בחברת uPres.

מה הופך את uPress להצעת אחסון אתר וורדפרס הטובה ביותר?

 • תמיכה ושירות מדהימים – ברמה שאני אישית לא חווית מאף חברה בארץ – ואני באמת לא מגזים!
 • טכנולוגיה וחומרה  – השרתים והחומרה ביופרס ממש ממש ממש מצוינים – באופן עקרוני גם אם תפנה לחברות אחרות או תנסה ליצור שרת בעצמך –  אם אתה יודע מה לבקש ואיך לקנפג את השרת שלך תוכל להגיע לרמות גבוהות של חומרה ואופטימיזציה של השרת אבל:
  א. בד"כ ללקוחות רגילים אין את הידע והיכולות האלא.
  ב. אם האתר לא מאוד גדול וההתעסקות וההשקעה הזו לא תהיה ממש מוצדקת.
  בuPress אתה מקבל חומרה וביצועים מותאמים לאתר שלך ללא צורך בהגדרות או ידע טכני מתקדם, אני יכול להעיד על אתרים שטיפלתי בהם שפשוט לא סחבו על שרתים קודמים, נתקעו, היו איטיים וכ' – ברגע שהעברנו אותם לuPress עוד לפני אופטימיזציה או כל פעולה אחרת האטיות והבעיות פשוט נפתרו.
 • גיבויים – יש הרבה אחסונים שמציעים גיבויים אוטומטיים וכ' – אבל לדעתי הקלות לבצע גיבוי ולשחזר אתר מגיבוי אוטומטי שיש בuPress היא מדהימה – זה חשוב מאוד כי כאשר זה לא כ"כ קל אז מתעצלים לעשות את זה. במצב שיש גיבוי אוטומטי כל יום ואפילו לבצע גיבוי ידני זה קליק אחד אז לא מתעצלים – מבצעים גיבוי בכל עדכון גרסה או עדכון פלאגין וחוסכים הרבה צלילים של כף יד מכה במצח 🙂
 • סטייגי'נג – מה שהפיצ'ר הזה נותן, במילים פשוטות – הוא שבלחיצת כפתור אחת אתה יוצר שכפול של כל האתר שלך גם של הקבצים וגם של הדתה בייס להתקנה חדשה באוויר, אם לדוגמה הכתובת של האתר שלי היא: https://www.studio-hitchadshut.co.il/ אז הכתובת של סביבת הסטייג'ינג שלי תהיה studio-hitchadshut.staging.uPress.com אעשה את כל השינויים שלי בסביבת הסטייג'ינג ורק לאחר שאסיים עם כל הבדיקות והטסטים אוכל בלחיצת כפתור אחת להעביר את האתר(קבצים + דתהבייס/קבצים+טבלאות ספציפיות מהדתהבייס/רק קבצים) מסביבת הסטייגינג לאתר הלייב.
  בקורס המצוין של treehouse (לחצו כאן ותנו חיפוש ל-"Modern WordPress Workflow") על תהליך פיתוח מודרני לאתר וורדפרס מסבירים שזה הולך ככה:
  א. אתה מפתח לוקלי אצלך על המחשב
  ב. מעלה את זה לשרת ביניים(סטייגי'נג)עושה את כל הבדיקות, מראה ללקוח
  ג. לאחר שהכל פיקס אתה מעלה את זה לשרת לייב (פרודקשיין)- השרת ששם האתר יושב בפועל.
  אם אין לך חשבון בuPress אתה צריך ליצור סביבת פיתוח נוספת באוויר מעבר לסביבת פיתוח הלוקלית שלך על המחשב וכל פעם לסנכרן ידני כל שינוי בין הסטייגי'נג לפרודקשיין – דבר שמחרפן בשלב הפיתוח ומחרפן ++ עד בלתי אפשרי כאשר עושים את הנגיעות הליטושים והשינויים האחרונים בפרויקט.
  עוד יותר חשוב זה כאשר האתר כבר באוויר –  ורוצים לשנות דברים/לפתח דברים נוספים/לעדכן מערכת/תבנית/תוספים וכ' עושים הכל בסטייג'ינג ורק כאשר מסיימים בודקים ורואים שהכל פיקס מעבירים את זה לשרת הלייב
 • אפשרות לעבודה עם גיט וסנכרון טוב עם גיטהאב/ביטבקט – חשוב מאוד ושימושי מאוד כאשר כמה מפתחים עובדים במקביל על האתר.
 • אבטחה FIREWALL ועדכונים – מעבר למערכת מתקדמת מאובטחת מאוד בuPress מאוד מקפידים על עדכוני מערכת, תוספים ותבניות. אם אתה מתעצל/שוכח וכ' ונשאר עם דברים לא מעודכנים דבר שיכול
  להוביל לבעיות אבטחה וביצועים, אתה מתחיל לקבל תזכורות ולאחר מכן אפילו דרישה לטפל בדברים האלא, חלק מהעדכונים אפילו מבוצעים אוטומטית אם הגדרת ככה – מאוד נח ומאוד חשוב.
 • קשינג,מניפיקציה ואופטימיזציה מדהימים – זה גם פלוס מדהים שלuPress,דברים שקורים בצורה אוטמטית ונותנים תוצאות מדהימות שבאות לידי ביטוי בפועל בכל מיני כלי בדיקות כמו זה למשל.
 • תעודת SSL בחינם ובצורה פשוטה מאוד להתקנה – היום זה כבר ממש חושב לכל אתר – מה זה תעודת SSL ולמה צריך את זה בכלל תוכלו לקרוא פה.

עוד  מלא פרטים ויתרונות נוספים שלא הזכרתי – תוכלו לקרוא פה.

נשמע טוב? צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לעזור בכל מה שקשור לאחסון אתר הוורדפרס שלכם

שם

דואר אלקטרוני

פרטים נוספים