גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם ובכך אין ספק, הכול מתרחש בגוגל והכול קורה שם וגם בכך אין ספק. למעשה עסק אשר לא יהיה במקומות הראשונים בגוגל יאבד מאות אם לא אלפי לקוחות והוא יקלע לקשיים עצומים או לכל הפחות לא ירוויח כמו שצריך. אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי נהיה במקומות הראשונים בגוגל? מה עלינו לעשות בכדי להגיע למקומות הגבוהים ביותר בגוגל? התשובה היא שאנחנו יכולים לבצע דברים רבים, אך הדבר החשוב ביותר שאותו אנחנו יכולים לעשות בכדי להגיע למקומות הראשונים בגוגל, הוא לקדם את האתר שלנו. בשורות הבאות נסביר לכם כיצד מקדמים אתר ומהו הדבר החשוב ביותר שעליו אנחנו צריכים להסתכל כאשר אנחנו מתעסקים עם קידום אתרים בגוגל.

התוכן הוא המלך

האלגוריתם של גוגל עובד בצורה כזאת שהוא מסתכל כמה זמן הגולשים שוהים באתר שלך, ככל שהם שוהים יותר זמן כך הוא מדרג אותך יותר גבוה, וכיצד נבטיח כי הגולשים ישהו הרבה זמן באתר שלך? התשובה נכונה באמצעות תוכן. תוכן איכותי הוא המפתח לכך שאתם תדורגו גבוה במנוע החיפוש ועל כן אתם חייבים להשקיע בנושא זה. ככל שהתוכן שלכם יהיה יותר איכותי כך הגולשים ישהו באתר שלכם יותר זמן וכך אתם תהיו בטוחים כי אתם תמוקמו יותר גבוה בגוגל.
בל נשכח את נושא הקישורים
בעבר נחשב תחום הקישורים, קרי הלינקים מאתרים אחרים המובילים לאתר שלך, כדבר החשוב ביותר לגוגל. אך מאז חלפו השנים והלינקים ירדו מחשיבותם. עם זאת, עדיין יש משמעות ללילנקים המובילים לאתר שלך ועלינו להשיג קישורים לאתרים שלנו בכדי להיות במקומות הראשונים בגוגל. אך בל נטעה אין זה הדבר החשוב ביותר וישנם עוד דברים חשובים ובראשם התוכן. ככל שהתוכן שלנו יהיה יותר מעניין תרד החשיבות של הקישורים. יש לציין גם כי השגת קישורים יכולה להיות משימה קשה ועלינו לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מתלבטים באיזה תחום להשקיע ועד כמה להתאמץ בכדי להשיג קישורים חדשים.

בחירה באתר וורדפרס בשביל קידום אתרים בגוגל

לשפה שממנה אנחנו בונים את התבנית לאתר יש משמעות גדולה בכל הקשור לקידום אתרים. השפה המומלצת ביותר לבניית אתרים היא וורדפרס. וורדפרס התאימה את עצמה לקידום אתרים והיא מחזיקה בחובה יתרונות גדולים לקידום אתרים. בוורדפרס ישנם כל מני תוספים ההופכים את הבנייה של האתר להרבה יותר מומלצת מבחינת קידום האתרים והיא מחזיקה בחובה יתרונות עצומים לבניית האתרים. על כן אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם השפה המומלצת ביותר לעשות זאת היא באמצעות וורדפרס כשאר עדיף לכם לפנות אל מישהו מקצועי שיבנה לכם את האתר. מישהו מקצועי יכיר את כול השטיקים והטריקים הקשורים לבניית אתרים ולקידום אתרים באמצעות וורדפרס ועלינו להיות מודעים לכך.